Zbita szybka Gdańsk

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Poszukujesz ekspertów w zakresie naprawy telefonów? Jesteś we właściwym miejscu. Zbita szybka Gdańsk to usługa, którą realizujemy na najwyższym poziomie, niezależnie od modelu smartfona. Nasz serwis zdobył zaufanie setek klientów dzięki profesjonalizmowi, szybkości realizacji zleceń i indywidualnemu podejściu do każdego problemu.

Zbita szybka Gdańsk – doświadczenie i fachowość

Chcesz powierzyć naprawę zbitej szybki profesjonalistom? Z nami Twoje urządzenie jest w najlepszych rękach. W ramach usługi Gdańsk zbita szybka zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje:

  • oględziny i pełną diagnostykę sprzętu,
  • wymianę uszkodzonych komponentów na nowe,
  • testy smartfona po wykonanej naprawie.

To sprawdzony proces, który zapewnia najwyższą jakość usług. Warto podkreślić też, że korzystamy z profesjonalnych narzędzi i dbamy o dokładność na każdym etapie naprawy. Dzięki temu masz pewność, że wykonamy usługę solidnie, precyzyjnie, a Ty odzyskasz w pełni sprawne urządzenie.

Gdańsk zbita szybka – korzystne warunki naprawy

Jeśli zależy Ci, by naprawić telefon na korzystnych warunkach, nasza usługa zbita szybka w Gdańsku na pewno spełni Twoje oczekiwania. Co nas wyróżnia?

  • Zapewniamy sprawny kontakt i krótki czas realizacji napraw.
  • Proponujemy klientom korzystne, uczciwe ceny i nie ukrywamy żadnych kosztów.
  • Chętnie udzielamy fachowych porad i dzielimy się naszym doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń do nas lub napisz i umów się na odpowiadający Ci termin naprawy. Nasz serwis znajduje się tuż przy stacji SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, więc z łatwością dotrzesz do nas z Gdańska, Sopotu czy Rumi. Pamiętaj też, że możesz skorzystać z usług Kliniki Telefonów w przypadku innych usterek. Naprawa telefonów Gdynia to też świetna okazja, by wyposażyć się w nowe akcesoria, które znajdziesz w naszym punkcie!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: