Wymiana baterii Samsung
Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Niepokoi Cię szybkie rozładowywanie telefonu, chociaż nie korzystasz z niego zbyt intensywnie? Wymiana baterii Samsung Trójmiasto to szansa na szybkie i efektywne przywrócenie telefonu do dawnego stanu. Mobilny serwis Samsung Gdynia, Klinika Telefonów, to miejsce, gdzie szybko sprawdzimy stan techniczny Twojego urządzenia, zidentyfikujemy usterkę, usuniemy ją i przetestujemy nowe podzespoły.

phone, cell phone, smartphone-1377128.jpg

Wymiana baterii Samsung Gdynia

Siedziba naszego serwisu znajduje się w Gdyni, ale usługi świadczymy na terenie całego Trójmiasta. Jeśli więc interesuje Cię wymiana baterii Samsung Gdańsk czy Sopot, również możemy Ci pomóc. Kiedy należy wymienić baterię w telefonie? Jeśli zauważysz, że telefon sam się wyłącza, działa z pewnym opóźnieniem lub wymaga coraz dłuższego ładowania, mocno się nagrzewa, oznacza to, że bateria powoli się zużywa i warto ją wymienić, zanim przestanie działać.

Klinika Telefonów to miejsce, gdzie dbamy o naszych klientów! Odbierzemy od Ciebie urządzenie i zdiagnozujemy przyczynę problemów. Mobilny serwis obejmujący obszarem Trójmiasto pozwala na wygodne naprawienie i dostarczenie telefonu do właściciela. Oszczędzasz w ten sposób czas i nerwy!

Dlaczego warto powierzyć nam swój telefon?

Do napraw wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone części od najlepszych producentów. Krótki czas napraw, atrakcyjne ceny oraz szeroki zakres usług, a także indywidualne podejście do klienta pozwalają na szybką diagnostykę i skuteczną naprawę różnych modeli telefonów Samsung. Dodatkowo poza wymianą baterii możliwe są u nas również:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy do korzystania z formularza, gdzie możesz opisać swój problem i wskazać dogodny termin realizacji naprawy. Na miejscu możesz również kupić nowe urządzenie, gdyż prowadzimy też skup telefonów. Przyjdź do serwisu, a w kilka chwil przywrócimy Twój telefon do dawnego stanu!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: