Akcesoria GSM
Gdańsk, Gdynia, Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Akcesoria do telefonów, czy też akcesoria GSM to szeroka gama produktów i dodatków, których głównym zadaniem jest ułatwienie korzystania ze smartfonów. W końcu nawet najnowszy i najdroższy smartfon potrzebuje ochrony w postaci folii, szkła czy obudowy, a takie akcesoria do telefonów, jak dobrej jakości słuchawki czy karta pamięci o dużej pojemności umożliwią znacznie lepsze jego wykorzystanie.

Klinika Telefonów oferuje szeroki wybór akcesoriów do smartfonów takich marek, jak: Apple, Samsung, LG, Nokia, Huawei, Redmi czy Xiaomi. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najmodniejsze akcesoria do GSM!

Akcesoria GSM Gdańsk — co posiadamy?

Jakiego rodzaju akcesoria do telefonów Gdańsk u nas znajdziesz? Niektóre z nich służą do ochrony naszych telefonów, zabezpieczając je przed upadkiem czy czynnikami zewnętrznymi. Jeszcze inne pozwalają cieszyć się niezliczonymi możliwościami i funkcjami, jakie dają współczesne smartfony. W dużym skrócie, akcesoria do komórek i smartfonów w dużym stopniu poprawiają komfort użytkowania sprzętu.

W naszym sklepie znajdziesz takie akcesoria do telefonów, jak:

Akcesoria do telefonów Gdańsk — szeroki wybór wzorów i modeli

Najpopularniejsze akcesoria do telefonów to z pewnością te, których zadaniem jest zabezpieczenie sprzętu przed zniszczeniem. To między innymi folie oraz szkła umieszczane na wyświetlaczu, zapobiegające zarysowaniom i tzw. pajęczynce — czyli pęknięciu ekranu przy upadku telefonu. Dużą popularnością od lat cieszą się także obudowy oraz etui — dzięki nim Twój smartfon nie tylko zyska dodatkową ochronę, ale też zyska całkiem nowy wygląd. W naszej ofercie znajdziesz setki wzorów i kolorów etui na smartfony!

Akcesoria do telefonów Gdynia i Gdańsk — nasza oferta

Kim jesteśmy? Klinikę Telefonów tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy jakość usługi i zadowolenie klienta zawsze stawiają na pierwszym miejscu. Zajmujemy się naprawą telefonów, smartfonów, tabletów i laptopów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie, a także skupujemy nowe oraz używane sprzęty elektroniczne. Ale to nie koniec — prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy akcesoriów do komórek i smartfonów. Potrzebujesz ochronnej folii na Twój telefon? Przyjdź do nas, a dobierzemy najlepszą ochronę dedykowaną pod konkretny model smartfona!

Sprzedaż akcesoriów, skup oraz serwis telefonów Gdynia i okolice — odwiedź nas!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: