Naprawa iPhone 15 / 15 Pro Gdańsk

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Zepsuty smartfon Apple? Zapraszamy do kontaktu. Naprawa iPhone 15 i 15 Pro w Klinice Telefonów to gwarancja skutecznego rozwiązania problemu i pełnej satysfakcji z obsługi. Zdiagnozujemy i naprawimy Twoje urządzenie, a to wszystko w krótkim czasie i atrakcyjnej cenie. Specjalizujemy się w naprawach różnorodnych usterek, więc możesz zgłosić się do nas niezależnie od problemu!

Naprawa iPhone 15 i 15 Pro – co oferujemy?

Naprawa iPhone 15 Pro oraz 15 wymaga odpowiedniego podejścia i zaawansowanych umiejętności. W naszym serwisie zapewniamy kompleksową obsługę, wykorzystując sprawdzone narzędzia i części zamienne. Zespół Kliniki Telefonów składa się z doświadczonych techników, którzy mają na koncie wiele uratowanych smartfonów Apple.

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych, od wymiany uszkodzonego ekranu, przez naprawę baterii, aż po rozwiązywanie problemów z płytą główną. Każda usługa realizowana jest z dbałością o najdrobniejsze detale, co zapewnia, że telefon będzie funkcjonował jak nowy. Gwarantujemy szybką diagnostykę i realizację zleceń, co pozwala na minimalizację czasu, który musisz spędzić bez swojego urządzenia. Naprawa iPhone 15 i 15 Pro w naszym serwisie zawsze przebiega sprawnie i efektywnie.

Naprawa iPhone 15 Pro i 15 – jak skorzystać z usług?

Aby skorzystać z naszych usług, zadzwoń lub napisz do serwisu, a następnie przekaż nam urządzenie. Klinika Telefonów znajduje się w centrum Gdyni, przy stacji SKM Wzgórze Św. Maksymiliana – bez problemu trafisz na miejsce. Po przyjęciu smartfona zajmiemy się diagnostyką, wykonamy kosztorys, naprawimy i przetestujemy sprzęt. Tobie pozostanie jedynie odbiór w pełni sprawnego iPhone’a.

Serdecznie zapraszamy! Nasz serwis iPhone Gdańsk zapewnia profesjonalną obsługę i fachowe podejście. Z pomocą Kliniki Telefonów Twój smartfon znowu będzie działał bez zarzutu.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: