Wymiana szybki Samsung
Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Stało się! Przypadkowy upadek smartfona sprawił, że na szybce pojawiły się nieestetyczne, utrudniające korzystanie z telefonu pajączki. Wymiana szybki Samsung Gdańsk realizowana za pośrednictwem naszego serwisu – Klinika Telefonów, może okazać się najlepszym pomysłem na sprawne i niedrogie przywrócenie jego pełnej funkcjonalności i dawnego wyglądu. Naprawiamy wszystkie modele Samsunga, a ofertę serwisową, z uwagi na lokalizację naszego punktu, kierujemy do mieszkańców Trójmiasta.

Wymiana szybki Samsung Gdynia, Gdańsk, Sopot – jesli interesują Cię nasze usługi – zachęcamy do wizyty! Masz inny problem ze swoim smartfonem? Sprawdź koniecznie, jaki zakres usług obejmuje nasz serwis Samsung Gdynia i skorzystaj z pomocy Kliniki Telefonów!

phone, cell phone, smartphone-1377128.jpg

Wymiana szybki Samsung Gdańsk, Gdynia, Sopot - odwiedź nas!

Rozlany lub niereagujący na dotyk wyświetlacz może uniemożliwić korzystanie ze smartfona. Jeśli nie chcesz pozostawać bez dostępu do niego przez długi czas, skorzystaj z naszych usług. Zbita szybka Samsung Gdynia – jeśli interesuje Cię sprawdzony serwis, który upora się z tego rodzaju uszkodzeniem – zachęcamy do kontaktu.

Wymiana szybki Samsung Gdynia i Trójmiasto

Dokładamy starań, aby wymiana szybki Samsunga w Gdańsku była szybka i nie wiązała się z koniecznością częstego odwiedzania naszego punktu. Wiele napraw wykonujemy od ręki! Konkretny koszt i czas niezbędny do wymiany szybki Samsung Gdańsk oszacujemy na miejscu. Oferujemy między innymi:

  • wymianę szybki Samsung S8 Gdańsk

  • wymianę szybki w Samsung S9, S10, S11 i nowszych modelach (S21 itp.).

Nasza usługa dotyczy wymiany zbitej szybki w modelach zwykłych i w wersji Note. Wymiana wyświetlacza Samsung Gdynia – kliknij link i sprawdź szczegóły naszej oferty! Serwis – Klinika Telefonów mieści się w Gdyni, w podziemiach SKM. Na miejscu oddasz swój smartfon do naprawy i nie tylko! Oferujemy również skup używanych telefonów i sprzedajemy akcesoria GSM.

Wymiana szybki Samsung Gdańsk – w Klinice Telefonów zrobisz to szybko, bez sztucznego nadmuchiwania kosztów. Oferujemy dostęp do polecanych, wysokiej jakości części zamiennych. Jeżeli masz również inny problem ze swoim smartfonem, zachęcamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia punktu stacjonarnego w Gdyni.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: