Wymiana Gniazda Ładowania iPhone Gdańsk, Gdynia, Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Twój iPhone ma problemy z ładowaniem? Jeśli jest Ci potrzebna wymiana gniazda ładowania iPhone Gdańsk, chętnie Ci pomożemy! Rozpraw się z męczącą usterką i zacznij na nowo korzystać z ulubionego sprzętu. Awaria gniazda ładowania nie musi decydować o wartości Twojego telefonu. Skorzystaj z naszego wsparcia – takie naprawy wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Specjalizujemy się w serwisie telefonów iPhone każdej generacji. Nasi eksperci są na wyciągnięcie Twojej ręki. Jeśli masz pytania lub wątpliwości związane z Twoim telefonem, napisz do nas. Chętnie Ci pomożemy!

Skuteczna naprawa gniazda ładowania iPhone

Uszkodzenie gniazda ładowania może być spowodowane wieloma czynnikami. Bliskość innych złącz, częste ładowanie lub usterki mechaniczne mogą wpływać na ten element dolnej taśmy telefonu. Jeśli zauważysz, że iPhone nie dostrzega podłączonej ładowarki lub zaczyna się ładować dopiero po dociśnięciu kabla, warto swoje wątpliwości skonsultować ze specjalistą. Jeśli masz uszkodzone gniazdo ładowania, nie ryzykuj. Im szybciej wymienisz wadliwy komponent, tym lepiej.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, jakie są przyczyny awarii gniazda ładowania Twojego iPhone, ważne jest, aby w porę skorzystać z usługi profesjonalnego serwisu. Tylko w ten sposób wydłużysz żywotność swojego ulubionego sprzętu. W Klinice Telefonów specjalizujemy się w naprawach różnego rodzaju. Serwis iPhone Gdańsk to nasza specjalność. Mamy doświadczenie w naprawianiu gniazd ładowania każdego modelu. Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 czy wymiana gniazda ładowania iPhone X nie stanowi dla nas problemu. Przekonaj się i skontaktuj z nami. Już dziś sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

A jeśli szukasz kompleksowej obsługi, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Być może zainteresują Cię:

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: