Naprawa iPhone 14 / 14 Pro

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Uszkodzony ekran w Jabłku? Niedziałający głośnik? A może problemy z ładowaniem? Skorzystaj z usługi naprawa iPhone 14 lub 14 Pro i zapomnij o szwankującym smartfonie. Klinika Telefonów specjalizuje się w świadczeniu usług serwisowych dla użytkowników smartfonów Apple, również najnowszych modeli. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci szybkiej, profesjonalnej i przede wszystkim skutecznej obsługi.

Naprawa iPhone 14 i 14 Pro – sprawnie i solidnie, niezależnie od problemu

Jeśli masz problem ze swoim iPhonem 14, nie czekaj i jak najszybciej zgłoś się do specjalistów. Bez względu na charakter usterki nasz serwis zapewnia kompleksowe wsparcie. W ramach usługi zdiagnozujemy problem i rozwiążemy go przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Następnie sprawdzimy, czy naprawa iPhone 14 przyniosła oczekiwany efekt. Korzystamy ze sprawdzonych części zamiennych i dbamy o precyzję, co zapewnia najwyższą jakość i niezawodność usług. Nasi technicy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są przygotowani, aby skutecznie rozwiązać każdy problem. Masz więc pewność, że po odbiorze urządzenia smartfon będzie działał jak nowy.

Naprawa ekranu iPhone 14 Pro? Zapraszamy!

Wybierając nasz serwis iPhone Gdańsk, stawiasz na bezpieczeństwo i pełną satysfakcję z obsługi. W Klinice Telefonów zawsze możesz liczyć na sprawny kontakt, fachowe podejście i szybkość działania. Zapewniamy też atrakcyjne ceny, adekwatne do charakteru usterki. Aby skorzystać z oferty, zadzwoń lub napisz do serwisu i przedstaw problem z urządzeniem. Wymiana gniazda ładowania, głośnika, naprawa ekranu iPhone 14 Pro – zakres naszych usług jest szeroki, więc otrzymasz pomoc w każdej sytuacji.

Zależy Ci na sprawnym załatwieniu sprawy? Klinika Telefonów znajduje się w dogodnej lokalizacji – tuż obok stacji SKM Wzgórze Św. Maksymiliana. Nie musisz więc martwić się o skomplikowany dojazd ani czasochłonne poszukiwania punktu. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: