Serwis LG Gdańsk, Gdynia, Sopot 

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Interesuje Cię serwis LG Gdynia lub serwis LG Gdańsk? Jesteś w dobrym miejscu — w Klinice Telefonów zajmujemy się naprawą i serwisem telefonów firmy LG na terenie Trójmiasta.

Nie musisz od razu kupować nowego telefonu — nasz serwis telefonów Gdynia pomoże Ci przywrócić idealny stan Twojego smartfona LG!

Serwis telefonów LG — czym się zajmujemy?

Nowoczesność, ponadczasowy design i innowacyjne rozwiązania mają duży wpływ na to, że smartfony pod flagą LG wciąż są w czołówce najchętniej kupowanych telefonów w Polsce i na świecie. Ale nawet najlepszy sprzęt miewa czasem słabsze chwile i przy codziennym użytkowaniu jest narażony na różnego rodzaju usterki. Co zrobić, gdy nasz smartfon LG ulegnie uszkodzeniu?

Warto postawić na sprawdzony i doświadczony serwis LG, który zna specyfikę tej marki i zaoferuje kompleksową usługę naprawy usterki, niezależnie od jej rozmiaru. W Klinice Telefonów nasi specjaliści zajmą się serwisem telefonów LG w profesjonalny i możliwie jak najszybszy sposób. Posiadamy nowoczesny sprzęt do naprawy i doświadczenie, co pozwala nam na błyskawiczne pozbycie się niemalże każdej usterki Twojego smartfona LG.

Cechuje nas:

  • profesjonalna obsługa,
  • wyjątkowo atrakcyjne ceny,
  • szybki czas realizacji.

Serwis telefonów LG Gdańsk, Gdynia, Sopot i nie tylko — nasza oferta

W Klinice Telefonów zajmujemy się naprawą telefonów, smartfonów, tabletów i laptopów na terenie całego Trójmiasta. Oferujemy takie usługi, jak:

  • wymiana zbitej szybki,

  • wymiana baterii w telefonie,

  • wymiana wyświetlacza,

  • kompleksowy serwis i naprawa telefonów komórkowych.

Potrzebujesz pomocy na już? Odwiedź nasz serwis! Zdiagnozujemy problem, wykonamy naprawę w naszym serwisie i oddamy Ci w pełni sprawny telefon, smartfon czy laptop.

Zajmujemy się nie tylko usuwaniem usterek. Masz na zbyciu stary, nieużywany telefon? Sprawdź nasz skup telefonów Gdynia — przyjmujemy zarówno sprawny, jak i uszkodzony sprzęt!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: