Naprawa iPhone 13 / 13 Pro

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Twój iPhone 13 potrzebuje naprawy lub diagnostyki? Klinika Telefonów to miejsce, w którym naprawa iPhone 13 przeprowadzana jest szybko, skutecznie i bezproblemowo. Bez względu na to, czy problemem jest pęknięty ekran, uszkodzony głośnik, czy często rozładowująca się bateria, nasz zespół ekspertów jest gotów, aby Ci pomóc.

Profesjonalna naprawa iPhone 13

Oferujemy szereg usług związanych z iPhone 13 naprawa, zaczynając od diagnostyki i kończąc na wymianie podzespołów. Obsługujemy wszystkie modele iPhone, więc niezależnie od problemu, jesteśmy gotowi do jego rozwiązania.

Nasza oferta obejmuje:

  • Diagnostykę: Nasz zespół specjalistów przeprowadzi dokładną diagnostykę, aby zlokalizować wszystkie usterki i zaproponować skuteczne rozwiązania.

  • Kompleksową naprawę: Niezależnie od tego, czy masz problem z ekranem, baterią, aparatem czy inną częścią iPhone’a 13, możesz polegać na naszej doświadczonej ekipie.

  • Wymianę części: Oferujemy kompleksową usługę wymiany ekranów, baterii, gniazd ładowania i innych podzespołów, korzystając wyłącznie z wysokiej jakości części zamiennych.

Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem: Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z systemem operacyjnym iOS, przywracając płynną i stabilną pracę urządzenia.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

  • Doświadczony zespół: Nasz zespół składa się z certyfikowanych specjalistów, którzy są doświadczeni w innowacyjnych technikach naprawy smartfonów. Mają oni dostęp do najnowszych narzędzi diagnostycznych, aby szybko i skutecznie naprawić Twój iPhone 13.

  • Szybka obsługa: Rozumiemy, jak ważny jest Twój smartfon w codziennym życiu. Dlatego gwarantujemy, że naprawa sprzętu zostanie wykonana w jak najkrótszym czasie.

  • Gwarancja: Jesteśmy tak pewni jakości naszych usług, że na każdą naprawę dostajesz gwarancję. Jeśli problem powróci po naprawie, zgłoś to nam, a my to naprawimy bez dodatkowych kosztów.

Nie ryzykuj, wybierz sprawdzone rozwiązania od specjalistów. Klinika Telefonów serwis iPhone Gdańsk to rzetelność, doświadczenie i profesjonalizm. Skontaktuj się z nami już dziś, a my zajmiemy się resztą.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: