Serwis Iphone
Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Jak serwisujemy Twojego iPhona

Jeśli serwis iPhone w Gdyni to miejsce, którego szukasz, doskonale trafiłeś! W Klinice Telefonów możesz liczyć na profesjonalny serwis telefonów tej marki. Nasze usługi oferujemy nie tylko mieszkańcom Gdyni, ale całego Trójmiasta i innych miejscowości. Naprawa iPhone w naszym serwisie pozwoli Ci dalej korzystać z dotychczas używanego smartfona bez potrzeby wymiany. Sprawdź, jaki zakres usług obejmuje nasz serwis telefonów Gdynia i skorzystaj z naszej pomocy!

Serwis iPhone Gdynia — naprawa telefonów

Uszkodzenie telefonu to problem, z którym z pewnością niejeden raz zmagał się każdy z nas. Jeśli obawiasz się, że koszty naprawy iPhone w Trójmieście przekraczają Twoje możliwości finansowe, sprawdź ofertę przygotowaną przez nasz serwis Samsung Gdynia. Cena, z jaką wiąże się naprawa iPhone po zalaniu, zostanie ustalona po zdiagnozowaniu tego, jakie części wymagają wymiany. To do Ciebie należy decyzja, czy po otrzymaniu od nas kosztorysu zdecydujesz się na naprawę zalanego iPhone. W zakres naszych usług wchodzi także naprawa płyty głównej, wymiana głośnika czy też obudowy w iPhone. Niezależnie od jego generacji, nasz serwis telefonów w Gdyni chętnie podejmie się naprawy.

Jeśli mieszkasz w Gdyni, Gdańsku lub okolicach Trójmiasta i chcesz skorzystać z usług, jakie oferuje nasz serwis iPhone – Klinika Telefonów, zachęcamy do kontaktu! Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz. Przyjmiemy Twój telefon do naszego „pogotowia”. Dokładnie się mu przyjrzymy i ustalimy, na czym będzie polegać jego naprawa. Gwarantujemy, że czas realizacji jest na tyle szybki, że brak smartfona nie sprawi Ci większego problemu. W naszym serwisie kupisz też akcesoria GSM dostosowane do urządzeń różnych marek. Poza tym prowadzimy także skup telefonów Gdynia. Jeśli więc wolisz wymienić swój iPhone na inny, w tym zakresie również pomożemy.

Sprawdź również:

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: