Serwis Samsung
Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Jak serwisujemy Twojego Samsunga

Klinika Telefonów to profesjonalny serwis telefonów Samsung dla mieszkańców Gdańska i całego Trójmiasta. Nasz serwis telefonów Gdynia mieści się w przejściu podziemnym SKM, nietrudno więc do niego trafić. W większości przypadków czas, w jakim realizowana jest naprawa telefonów Samsung, bywa na tyle krótki, że nie odczujesz braku swojego telefonu. Niektóre naprawy jesteśmy w stanie zrealizować ”od ręki”. Jeśli Twój telefon odmawia posłuszeństwa, sprawdź nasz serwis telefonów Samsung Gdynia i przekonaj się, że można go naprawić!

phone, cell phone, smartphone-1377128.jpg

Naprawa telefonów Samsung - serwis Gdynia

Twój telefon niefortunnie upadł albo wylała się na niego kawa? Nasz serwis telefonów Samsung w Gdyni to miejsce, w którym zajmiemy się nim w odpowiedni sposób. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz. Obsługujemy klientów z Gdyni, Sopotu lub innego miasta z okolic Trójmiasta, a także wielu innych miejscowości. W serwisie zdiagnozujemy, co wymaga ewentualnej wymiany i ustalimy koszty, z jakimi będzie się wiązała naprawa telefonów Samsung. Możesz mieć pewność, że pod tym względem staramy się, by oferowane przez nas ceny były dostępne na każdą kieszeń. W ten sposób unikniesz wydatków związanych z zakupem nowego smartfona. Jeśli jednak uważasz, że zamiast naprawy telefonu wolisz zainwestować w nowy sprzęt, prowadzimy również skup telefonów Gdynia.

Nasz serwis GSM Samsung Gdynia to miejsce, w którym w sposób profesjonalny zajmujemy się naprawą urządzeń różnych marek. W zakres naszych usług wchodzi też np. serwis iPhone Gdynia. Jeśli więc jesteś zainteresowana/y ofertą, zachęcamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia punktu w Gdyni. Możesz mieć pewność, że naprawa telefonów Samsung oraz telefonów od innych producentów w naszym wykonaniu nie zajmie zbyt wiele czasu i zapłacisz rozsądną cenę!

Sprawdź również:

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: