Serwis telefonów Sony
Gdańsk, Gdynia, Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Jak serwisujemy Twojego Sony

Klinika Telefonów to doświadczony serwis telefonów Sony działający w Gdańsku, Gdyni i okolicach Trójmiasta. Nasz profesjonalny serwis telefonów Gdynia jest zlokalizowany w łatwo dostępnym miejscu — przejściu podziemnym SKM, co sprawia, że trafisz do niego bez najmniejszego problemu. Priorytetem dla nas jest Twój czas. Bywa, że naprawa telefonów Sony będzie realizowana od ręki. Kiedy Ty wypijesz kawę, my doprowadzimy Twoje urządzenie do idealnego stanu technicznego. Staramy się, aby serwis telefonów Sony w Gdyni nie zajmował dużo czasu — najbardziej skomplikowane usterki usuwamy  w ciągu od kilku godzin do kilku dni. Sprawdź, jak działa nasz serwis telefonów Sony w Gdańsku!

phone, cell phone, smartphone-1377128.jpg

Naprawa telefonów Sony - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Nasz serwis telefonów Sony w Gdyni jest miejscem, w którym nie musisz obawiać się o losy swojego urządzenia. Możesz mieć pewność, że trafiło ono w doświadczone, odpowiedzialne miejsce. Serwis telefonów Sony w Sopocie, Gdyni, czy Gdańsku nie jest też związany z wieloma formalnościami! Zadzwoń do naszego punktu lub odwiedź nas osobiście. Obsługujemy klientów z Gdyni, Sopotu, Gdańska lub innego miasta z okolic Trójmiasta. Na miejscu przeprowadzimy szybką diagnozę, oszacujemy czas i koszty naprawy. Przekonaj się, że naprawa telefonów Sony w Trójmieście nie musi kosztować kroci! Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny.  Na miejscu możesz również sprzedać swoje urządzenie — prowadzimy skup telefonów Gdynia.

Naprawa telefonów Sony w Gdyni, realizowana za naszym pośrednictwem to najwygodniejszy i najszybszy sposób na przywróceniu Twojemu smartfonowi dawnej, dobrej funkcjonalności. W zakres naszych usług wchodzi też np. serwis iPhone Gdynia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia punktu stacjonarnego w Gdyni.

Sprawdź również:

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: