Wymiana wyświetlacza Xiaomi Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

 

Jeśli interesuje Cię wymiana wyświetlacza Xiaomi Gdańsk, to koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem. Możesz do nas przyjechać lub zadzwonić i dowiedzieć się, jak szybko naprawimy model, który posiadasz. Oferujemy najwyższą jakość usług. Łatwo do nas trafisz z całego Trójmiasta.

phone, cell phone, smartphone-1377128.jpg

Naprawa wyświetlacza Xiaomi Gdańsk

Duże ekrany w smartfonach bardzo łatwo stłuc i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Niewielkie uszkodzenie, często daje możliwość naprawy, przed ostateczną wymianą całej szybki. Jednak najlepiej działać od razu. Jeśli więc z Twoim telefonem Xiaomi coś się stało i wymaga naprawy, aby była możliwość swobodnego korzystania z niego, przyjedź do nas już dziś, a my zajmiemy się sprawą najszybciej, jak będzie to możliwe.

Wymień szybkę w swoim Xiaomi

Wymiana szybki Xiaomi Gdańsk to nasza specjalność! Jeśli pojawiły się na niej uszkodzenia, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, a na ekranie nic nie widać, to najwyższa pora, aby przyjechać do naszego serwisu. Z pewnością będziesz zadowolony z jakości usług, jakie oferujemy.

Serwis Xiaomi Gdańsk — wybierz nasz profesjonalny serwis i ciesz się z działającego i wysokiej jakości naprawy swojego smartfona. Gwarantujemy sprawną wymianę szybki, bo doskonale wiemy, że obecnie większości z nas trudno się obejść bez telefonu. Mamy w nich wszystko — dokumenty, bilety i wiele więcej, dlatego pozbawienie takiego urządzenia wiąże się z dużymi utrudnieniami w codziennym funkcjonowaniu.

Wybierz sprawdzony serwis i skontaktuj się z nami. Na pewno będziemy mogli Ci pomóc i skutecznie naprawić lub wymienić szybkę w telefonie Xiaomi. Gdy będziesz korzystać z naszych usług, już nigdy uszkodzenie smartfona nie będzie spędzało Ci snu z powiek. Nawet jeśli konieczna będzie naprawa, to szybko będziesz mógł z niego znów korzystać. Dysponujmy również szkiełkami hartowanymi i foliami hydrożelowymi, które doskonale chronią ekran, a ponadto możesz u nas kupić nowy telefon.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: