zbita szybka Gdynia

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Twój telefon uległ uszkodzeniu? Skorzystaj z usługi zbita szybka Gdynia, by odzyskać w pełni sprawne urządzenie, które wygląda jak nowe. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego realizujemy naprawy sprawnie, skuteczne i w przystępnych cenach. Skontaktuj się z Kliniką Telefonów i zapomnij o pękniętej szybce w swoim smartfonie!

Zbita szybka Gdynia – profesjonalna naprawa smartfonów

Zbita szybka w telefonie to usterka, której nie należy bagatelizować. Z czasem problem może się bowiem pogłębiać, wpływając negatywnie na wygląd oraz funkcjonalność urządzenia. Zamiast zwlekać z wymianą zbitej szybki na nową, już dzisiaj zgłoś się do naszego serwisu. W Klinice Telefonów:

  • dokonamy dokładnych oględzin sprzętu i zdiagnozujemy usterkę,
  • wymienimy uszkodzoną szybkę na nową z zachowaniem najwyższej precyzji,
  • przetestujemy urządzenie, by upewnić się, że po naprawie wszystko działa, jak należy.

Dzięki temu masz pewność, że usługa zbita szybka w Gdyni zostanie wykonana solidnie i profesjonalnie.

Zbita szybka Gdynia – cennik i kontakt

Jeśli chcesz skorzystać z usługi naprawy zbitej szybki, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na stronie. Zaproponujemy Ci dogodny termin realizacji usługi w naszym punkcie stacjonarnym – naprawa telefonów Gdynia odbywa się tuż przy stacji SKM Wzgórze Św. Maksymiliana, więc bez problemu dotrzesz na miejsce.

Zastanawiasz się, jak wygląda zbita szybka Gdynia cennik w naszym serwisie? Koszt naprawy zawsze jest ustalany indywidualnie, przy uwzględnieniu charakteru usterki i zakresu naprawy. Możemy jednak zapewnić Cię, że nasze ceny są konkurencyjne i że nie ukrywamy żadnych kosztów. Wszystkie informacje o warunkach realizacji otrzymasz przed rozpoczęciem naprawy.

Zaufaj specjalistom z Kliniki Telefonów i oddaj swój sprzęt w dobre ręce!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: