Karty pamięci

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Potrzebna Ci jest wysokiej jakości karta pamięci do telefonu, która pomoże Ci przechowywać i przenosić dane w bezpieczny sposób? Nasz sklep przedstawia szeroki wybór kart pamięci, które sprostają Twoim potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Karty pamięci Gdańsk – nasza oferta

Nasz sklep posiada wyjątkowo bogaty asortyment, na który składają się między innymi karta SD i microSD dostępna w różnych pojemnościach, od 16 GB do nawet 512 GB i więcej. Jeśli Twój smartfon potrzebuje dodatkowej pamięci, mamy w ofercie karty, które pozwolą Ci przechowywać więcej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików. Oferujemy kompatybilne karty pamięci dla różnych modeli telefonów.

Nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów, zapewniając niezawodność i bezpieczeństwo Twoich danych. Nasi pracownicy są dobrze poinformowani o naszym asortymencie i chętnie udzielą Ci fachowej porady i pomocy w doborze odpowiednich kart pamięci.

Jakie karty pamięci u nas znajdziesz?

Jeśli posiadasz smartfon z systemem Android, mamy idealne karty pamięci microSD, które są dopasowane do większości modeli telefonów. Oferujemy różne pojemności, abyś mógł wybrać kartę o odpowiedniej przestrzeni dyskowej dla swoich potrzeb.

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, mamy również karty pamięci microSD, które działają z wybranymi modelami iPhone’ów wyposażonymi w odpowiednie czytniki kart pamięci. To doskonałe rozwiązanie, jeśli potrzebujesz dodatkowej pamięci w swoim iPhonie.

Oferujemy również dedykowane karty pamięci dla innych marek smartfonów, takich jak  Apple, Samsung, LG, Nokia, Huawei, Redmi czy Xiaomi. Karty zostały zoptymalizowane pod kątem konkretnych modeli i gwarantują doskonałą wydajność i kompatybilność.

Karty pamięci Gdańsk i nie tylko – zapraszamy!

Oprócz samych kart pamięci oferujemy również inne akcesoria do telefonów, które ułatwią Ci korzystanie z nich na co dzień. Możesz znaleźć tu m.in. szkła hartowane zabezpieczające ekran, etui ochronne, ładowarki do telefonów i inne produkty, które pomogą Ci w wygodnym i efektywnym używaniu Twojego smartfona.

Prowadzimy również serwis telefonów Gdynia, do którego serdecznie zapraszamy każdego, kto potrzebuje szybkiej i fachowej pomocy w zakresie naprawy lub wymiany części!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: