pendrive

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Pendrive Gdynia – zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz szeroki wybór pendrive’ów, które spełnią Twoje potrzeby przechowywania i przenoszenia danych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pendrive’a do użytku domowego, w szkole, na uczelni czy w pracy, znajdziemy coś idealnie dobranego do Ciebie!

Pendrive Gdynia – nasza oferta

Oferujemy pendrive’y o różnych pojemnościach, aby dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz wybierać spośród modeli o następujących pojemnościach:

  • pendrive 16 GB

  • pendrive 32 GB

  • pendrive 64 GB

  • pendrive 128 GB

  • pendrive 256 GB

  • pendrive 1 TB

Dzięki tak zróżnicowanej ofercie bez problemu znajdziesz coś dopasowanego do Twoich potrzeb, bez względu na to, czy potrzebujesz przechować kilka dokumentów, czy wręcz całą bibliotekę multimedialną.

Pendrive Gdańsk – co u nas znajdziesz?

Nasze pendrive’y oferują szybki transfer danych, aby zaoszczędzić Twój czas. Dzięki technologii USB 3.0 możesz przenosić duże pliki w krótkim czasie. Bez względu na to, czy przesyłasz filmy, zdjęcia czy dokumenty, zapewnimy Ci wydajność i niezawodność.

Wiemy też, że pojemność i szybkość to nie wszystko – równie ważny jest wygląd. Dlatego oferujemy pendrive’y o różnych wzorach i kolorach, które pozwolą Ci wyrazić swój styl. Minimalistyczna metalowa obudowa, klasyczna biel, a może kolorowe i zabawne wzory? Pendrive może być nie tylko funkcjonalnym nośnikiem danych i plików, ale także estetycznym dodatkiem!

Pendrive Gdańsk i nie tylko – zapraszamy!

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości i wykonane z trwałych materiałów. Dbamy o to, aby nasze pendrive’y były odporne na wstrząsy, wodoodporne i odporne na zarysowania, zapewniając bezpieczeństwo Twoich danych.

Interesują Cię także pozostałe akcesoria do telefonów, takie jak szkła ochronne, etui czy karty pamięci? A może potrzebujesz pomocy, bo Twój smartfon uległ zniszczeniu? Niezależnie od powodu, nasz serwis telefonów Gdynia zadba o to, byś mógł cieszyć się swoim telefonem przez długi czas!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: