Serwis telefonów Xiaomi
Gdańsk, Gdynia, Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Jak serwisujemy Twojego Xiaomi

Jeśli interesuje Cię serwis telefonów Xiaomi w Gdańsku — sprawdź naszą ofertę. Klinika Telefonów jest miejscem, w którym szybko doprowadzisz swój telefon do pełnej sprawności. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Trójmiasta — Gdyni, Gdańska, Sopotu i okolicznych miejscowości. Naprawa telefonów Xiaomi w Gdańsku i okolicach Trójmiasta nie musi być czasochłonna i kosztowna. Sprawdź koniecznie, jaki zakres usług obejmuje nasz serwis telefonów Gdynia i skorzystaj z naszej pomocy!

phone, cell phone, smartphone-1377128.jpg

Serwis telefonów Xiaomi Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

Twoje urządzenie uległo awarii i obawiasz się, że przez dłuższy czas pozostaniesz bez dostępu do telefonu?  Nasz serwis telefonów Xiaomi w Gdyni oferuje nie tylko konkurencyjne ceny, ale też bardzo sprawny czas realizacji naprawy. Wiele usterek usuwamy praktycznie od ręki. Konkretny koszt i czas naprawy telefonów Xiaomi w Gdyni ustalimy po oględzinach i wstępnej diagnozie. Nasz punkt stacjonarny mieści się w Gdyni, w podziemiach SKM, dzięki czemu każda osoba zainteresowana szybką i bezproblemową naprawę, bez kłopotu trafi bezpośrednio do naszego serwisu. W naszym punkcie kupisz też akcesoria GSM, a także sprzedasz swój nieużywany telefon — prowadzimy również skup telefonów Gdynia.

Naprawa telefonów Xiaomi dla Klientów z Trójmiasta to nasza specjalność! Nasz doświadczony zespół szybko i skutecznie usunie każdą awarię. Mamy dostęp do sprawdzonych części zamiennych, a wszystkie nasze działania są bezpieczne dla Twojego urządzenia. Sprawdź, jak działa w praktyce nas serwis telefonów Xiaomi dla osób z Gdańska, Gdyni, Sopotu i miejscowości bliskich Trójmiastu. W zakres naszych usług wchodzi też np. serwis iPhone Gdynia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia punktu stacjonarnego w Gdyni.

Sprawdź również:

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: