Wymiana Szybki Huawei Gdynia, Gdańsk, Sopot

Interesuje Cię wymiana szybki Huawei Gdańsk? Doskonale trafiłeś — Klinika Telefonów to zespół doświadczonych specjalistów, którzy jakość usługi i zadowolenie klienta stawiają na pierwszym miejscu. U nas wykonasz takie usługi jak wymiana szybki w telefonie Huawei. Zajmiemy się każdym zleceniem, niezależnie od modelu telefonu: Huawei P30 pro wymiana szybki, wymiana szybki Huawei P20 lite i wiele innych!

Szybka do telefonu Huawei — co zrobić, gdy pęknie?

Dostępne obecnie na rynku smartfony cechuje wielofunkcyjność, co ma wiele atutów, ale też sprawia, że urządzenia są bardzo delikatne. Jednym z najczęstszych problemów ze smartfonami jest pęknięcie szybki, co uniemożliwia sprawne korzystanie z telefonu.

Na szczęście zbita szybka w telefonie nie musi wcale oznaczać, że musisz kupować nowy sprzęt. Ekspresowa i fachowa naprawa całkowicie likwiduje usterkę. Masz problem z pękniętą szybką? Skontaktuj się z Kliniką Telefonów — u nas możesz liczyć na szybki czas realizacji usługi.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Huawei?

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Huawei? Trudno jest oszacować uniwersalną cenę, ponieważ zależy ona od wielkości szybki i tego, czy należy wymienić cały ekran dotykowy, czy samą szybkę. Zwykle koszty wymiany zbitej szybki zaczynają się już od 80-100 zł, za usługę naprawy większych uszkodzeń w tym zakresie zapłacimy około 300-400 zł.

Chcesz sprawdzić, ile możesz zapłacić za pękniętą szybkę w Twoim telefonie? Zadzwoń do nas lub napisz, a wycenimy naprawę. Oferujemy naprawdę atrakcyjne ceny!

Wymiana szybki Huawei i nie tylko — nasza oferta

W Klinice Telefonów zajmujemy się naprawą telefonów, smartfonów, tabletów i laptopów na terenie Trójmiasta. Oferujemy takie usługi, jak:

Działamy ekspresowo. Gdy zgłosisz się do naszego serwisu, zdiagnozujemy problem, wykonamy naprawę i oddamy Ci w pełni sprawny telefon, smartfon czy laptop.

Nie czekaj i wybierz najlepszy serwis telefonów Huawei Gdańsk już dziś!


Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: