Wymiana szybki Sony Gdynia - Gdańsk - Sopot

Wymiana szybki Sony Gdańsk może okazać się dla Ciebie koniecznością. Niestety duży ekran współczesnych smartfonów sprawia, że nietrudno o ich uszkodzenie.

Wymiana szybki Sony XPERIA

Nasz serwis Sony Gdańsk to miejsce, gdzie szybko zajmiemy się szybką w Twoim telefonie i umożliwimy Ci dalsze, bezproblemowe korzystanie z urządzenia.

Specjalizujemy się w telefonach Sony XPERIA

Jeśli korzystasz z telefonu Sony XPERIA XZ3, wymiana szybki będzie dla nas prostym zadaniem. Przyjedz do nas i ciesz się z możliwości skutecznego naprawienia swojego telefonu i dalszego korzystania z niego. Przed kolejnymi uszkodzeniami zabezpieczymy ekran szkiełkiem hartowanym lub o wiele cieńszą folią hydrożelową, która w 100% chroni ekran. 

Szybka wymiana szybki Sony Gdańsk

Doskonale wiemy, że wymiana stłuczonej szybki w telefonie Sony jest konieczna, bo każdy z nas nieustannie korzysta ze swojego smartfona i znajduje się w nim wiele ważnych rzeczy i informacji.

Nasza specjalność to wymiana wyświetlacza Sony Gdańsk, dzięki sprawnej naprawie, szybko wrócisz do wygodnego użytkowania Twojego telefonu, kontaktu ze światem i załatwiania bieżących spraw.

Możesz do nas zadzwonić i dowiedzieć się, jak długo trwa wymiana szybki Sony XPERIA.

Gdzie się znajdujemy?

Łatwo do nas dotrzesz z całego Trójmiasta i okolic, bo znajdujemy się na dworcu SKM w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana.

Zapraszamy, jeśli tylko lekko pękła Ci szybka, jak i w sytuacji, gdy jest mocno uszkodzona. Zajmiemy się jej bezpiecznym usunięciem i wstawieniem nowej. Dzięki temu telefon będzie mógł z powodzeniem służyć Ci jeszcze przez długi czas.

Wymiana szybki  Sony w naszym serwisie to dobry wybór, bo gwarantujemy wysoką jakość i sprawną realizację. Koniecznie przyjedź do nas już dziś i pożegnaj swoje problemy z nie do końca sprawnym telefonem.

Już dziś możesz mieć nową szybkę i o wiele wygodniej korzystać z tak potrzebnego w codziennym życiu urządzenia. Sprawdź naszą ofertę – zadbamy o to, żeby szybka do Sony XPERIA została wymieniona jak najszybciej.

Jeśli chcesz kupić nowy telefon, to również przyjdź do nas, bo mamy wiele modeli w ciągłej sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy – czekamy na Ciebie!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: