Folia hydrożelowa

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Folia hydrożelowa to jeden z tych niezbędnych akcesoriów GSM, który codziennie dba o to, by Twój smartfon służył jak najdłużej w jak najlepszej kondycji. Dzięki folii hydrożelowej ekran wyświetlacza jest odpowiednio chroniony przed zarysowaniami czy nawet pęknięciem przy upadku. Jeśli zależy Ci na nieskazitelnym wyglądzie smartfona i chcesz w przyszłości uniknąć kosztownych napraw czy nawet wymiany wyświetlacza, sprawdź nasze folie hydrożelowe Gdańsk — a pomożemy Ci odpowiednio zabezpieczyć telefon!

Folie hydrożelowe — opinie, cechy, zastosowanie

Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje zabezpieczeń wyświetlaczy smartfonów. Jednym z nich jest folia ochronna na telefon hydrożelowa — specjalna przezroczysta nakładka na ekran, łącząca w sobie najlepsze cechy szkła hartowanego oraz zwykłej folii ochronnej. Folie hydrożelowe są wykonane z kauczuku, dzięki czemu cechują się dużą elastycznością i doskonale przylegają do wyświetlacza — to sprawia, że mogą być nakładane nawet na urządzenia o zakrzywionym ekranie.

Folia hydrożelowa opinie — ten rodzaj zabezpieczenia ekranu telefonu charakteryzuje się wysoką odpornością na pęknięcia, co sprawia, że folie hydrożelowe są coraz popularniejsze wśród użytkowników smartfonów. Drobne rysy, które zwykle powstają przy codziennym korzystaniu z telefonu, szybko znikają z powierzchni folii. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra przejrzystość materiału, dzięki czemu możesz cieszyć się wyrazistymi barwami wyświetlacza.

Folia hydrożelowa na telefon — jak ją dobrać i założyć?

Jak dobrać odpowiednią folię hydrożelową? Z nami poradzisz sobie z tym wyzwaniem — pomożemy Ci dobrać ochronę dedykowaną pod konkretny model smartfona. Przykładowo, jeśli interesuje Cię folia hydrożelowa iPhone 11, możesz udać się do naszego sklepu zlokalizowanego w Gdyni albo wcześniej napisać lub zadzwonić do nas. Pomożemy także w założeniu folii hydrożelowej na telefon, co może być nie lada wyzwaniem!

Montaż folii hydrożelowej powinien zostać wykonany precyzyjnie — w końcu ochronna warstwa musi równo przylegać do ekranu. Dlatego też najpierw należy dokładnie odtłuścić wyświetlacz specjalnym preparatem i chusteczką. Kolejny krok to usunięcie warstwy zabezpieczającej, która znajduje się na folii i dokładne dopasowanie do ekranu telefonu. Następnie oderwij wierzchnią warstwę ochronną i gotowe — Twój smartfon jest już gotowy na wiele wspólnych przygód.

Folie hydrożelowe Gdańsk — nasza oferta

Potrzebujesz folii hydrożelowej lub interesują Cię pozostałe akcesoria do telefonów, takie jak etui, słuchawki Bluetooth czy ładowarka? Trafiłeś doskonale — Klinika Telefonów to nie tylko serwis telefonów Gdynia, ale także sklep z akcesoriami GSM. Posiadamy szeroką gamę produktów dopasowanych do smartfonów różnych topowych marek, takich jak Apple, Samsung, Huawei, Redmi czy Xiaomi. Dobierzemy najlepsze zabezpieczenie dla Twojego smartfona!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: