Szkło hartowane

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Jeśli serwis iPhone w Gdyni to miejsce, którego szukasz, doskonale trafiłeś! W Klinice Telefonów możesz liczyć na profesjonalny serwis telefonów tej marki. Nasze usługi oferujemy nie tylko mieszkańcom Gdyni, ale całego Trójmiasta i innych miejscowości. Naprawa iPhone w naszym serwisie pozwoli Ci dalej korzystać z dotychczas używanego smartfona bez potrzeby wymiany. Sprawdź, jaki zakres usług obejmuje nasz serwis telefonów Gdynia i skorzystaj z naszej pomocy!

Szkło hartowane do telefonu — zalety i skuteczność

Jeśli potrzebujesz ultrawytrzymałego rozwiązania, które będzie chronić Twojego smartfona w wyjątkowo ekstremalnych sytuacjach, postaw na szkło hartowane na telefon. To najmocniejszy i najskuteczniejszy rodzaj ochrony wyświetlacza dostępny obecnie na rynku. Hartowane szkło ochronne na telefon nie tylko efektywnie chroni ekran przed rysami, które mogą powstać na przykład na skutek noszenia telefonu w torebce z ostrymi przedmiotami, takimi jak klucze. Tego typu szkło pełni także funkcję amortyzacji podczas upadku — dzięki temu unikniesz nieestetycznej pajęczynki, która tworzy się wtedy, gdy zdarzy się nam upuścić telefon.

Jak założyć szkło hartowane?

Jeszcze inną zaletą szkła hartowanego jest łatwy montaż. Jak założyć szkło hartowane na telefon? Ekran urządzenia należy najpierw dokładnie oczyścić i odtłuścić — chodzi o to, by pozbyć się nie drobinek kurzu. Sprawdzą się tutaj nawilżane chusteczki do czyszczenia laptopów lub puszka sprężonego powietrza. Ważne, by szkło ochronne na telefon trzymać za krawędzie, nie dotykając części z klejem. Kolejny krok to odklejenie folii zabezpieczającej oraz precyzyjne naniesienie szybki na ekran. Wystarczy dopasować, docisnąć i gotowe! Nie masz pewności, że poradzisz sobie z tym zadaniem? Nie ma problemu — od tego masz nas! Oferujemy także pomoc w takich usługach, jak naklejanie szkła na telefon.

Szkło hartowane Gdańsk — nasza oferta

Klinika Telefonów oferuje szeroki wybór szkieł hartowanych oraz innych zabezpieczeń wyświetlaczy telefonów. U nas zaopatrzysz się w akcesoria dedykowane poszczególnym modelom smartfonów, takie jak między innymi:
  • szkło hartowane iPhone 11
  • szkło iPhone 12
  • szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 10 PRO
W naszym serwisie telefonów w Gdyni czekają na Ciebie również inne przydatne akcesoria GSM, takie jak ładowarki, powerbanki, modne i stylowe etui na smartfon, selfie stick, folie hydrożelowe, słuchawki, pendrive’y, karty pamięci i wiele innych.
Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: