Wymiana szybki iPhone
Gdynia

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Wymiana szybki

Telefon wypadł Ci z ręki i ekran rozbił się w drobny mak? Sprawna wymiana szybki iPhone Gdańsk to usługa, której potrzebujesz. Nie ryzykuj głębszych uszkodzeń i jak najszybciej oddaj urządzenie do serwisu. Zbity ekran to łatwy sposób na irytację — nie widzisz dokładnie obrazu, a pod palcami czujesz nieprzyjemną chropowatość. Klinika Telefonów to ekspresowa wymiana szybki iPhone 7, 8 Gdańsk. Przekonaj się, że warto wybrać nasz serwis.

Wymiana szybki iPhone Gdańsk, Gdynia — 5 powodów, by wybrać Klinikę Telefonów

Oczekujesz, że wymiana szybki iPhone Trójmiasto Gdynia będzie tania i skuteczna? Sprawdź Klinikę Telefonów i poznaj 5 powodów, dla których warto przyjść do nas z uszkodzonym telefonem:

  1. szybka realizacja — zdecydowana większość usług wykonywana jest na miejscu,

  2. atrakcyjne ceny — sprawdzeni i rzetelni kontrahenci umożliwiają nam zaoferowanie niskich cen,

  3. oszczędność czasu — nie musisz przychodzić do naszego salonu. Przyjedziemy do Ciebie, odbierzemy telefon i naprawimy go,

  4. na wykonane naprawy masz 3-miesięczną gwarancję,

  5. doradzimy Ci, co zrobić, by przedłużyć żywotność Twojego urządzenia.

Jeśli Twój telefon jest uszkodzony, a wymiana szybki w Twoim iPhone musi nastąpić niezwłocznie, to dzwoń na pogotowie. Wybierz Klinikę Telefonów i przekonaj się, że naprawdę warto.

Wymiana szybki iPhone Trójmiasto — zadbaj o swój telefon kompleksowo

U nas wymiana szybki w iPhone 7, 8 i w każdym innym modelu to tylko część usług, które znajdą u nas mieszkańcy Gdańska. Dołącz do grona naszych klientów i zapewnij sobie szeroką obsługę w znakomitej cenie.

Nasza Klinika Telefonów w Gdyni, to nie tylko wymiana szybki w iPhone, lecz szeroki pakiet usług dla całego Trójmiasta. Zabezpieczymy Twój telefon innowacyjną folią hydrożelową, dzięki czemu będziesz cieszyć się jego sprawnością o wiele dłużej. Klinika Telefonów to także:

Odwiedź nas na Wzgórzu Św. Maksymiliana przy przejściu podziemnym SKM w Gdyni — porozmawiamy, doradzimy i sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc. Zadbaj o swoje urządzenie z Kliniką Telefonów. Zapraszamy!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: