Wymiana Baterii iPhone Gdynia, Gdańsk, Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Mieszkasz w województwie pomorskim i szukasz serwisu, który zajmie się Twoim telefonem? Wymiana baterii iPhone 6s Gdynia i okolice – to jedna z częściej poszukiwanych usług w Trójmieście, a my możemy pomóc Ci w tej kwestii!

Klinika Telefonów serwis iPhone Gdańsk to miejsce, w którym wiedza i doświadczenie pracowników poradzą sobie z usterkami i awariami popularnych modeli telefonów marki Apple. Interesuje Cię wymiana baterii w iPhone 7 w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie? Zapraszamy do nas!

Wymiana baterii iPhone Gdańsk

Każda bateria z czasem traci swoją wydajność i mogą pojawić się problemy z użytkowaniem telefonu. Co powinno Cię zaniepokoić? Przede wszystkim, jeśli iPhone:

  • szybko się rozładowuje,
  • nagle sam się wyłącza na przykład przy niskich temperaturach,
  • wymaga dłuższego niż zwykle ładowania,
  • wolniej działa,
  • szybciej się nagrzewa.

Są to sygnały, że czas na nową baterię. Najlepiej też zlecić jej założenie specjalistom!

Wymiana baterii iPhone Gdynia, Gdańsk, Sopot to usługa, do której zawsze odpowiednio się przygotowujemy. Najpierw wykonujemy testy diagnostyczne informujące o działaniu pozostałych podzespołów. Jest to ważne, nie tylko dlatego, że przy jednej wizycie można usunąć wszystkie usterki, ale również dlatego, że niektóre uszkodzenia mogą znacząco utrudnić wymianę baterii. Wadliwe podzespoły też mogą dawać objawy słabej baterii, dlatego nigdy nie pomijamy tego kroku, gdyż zależy nam na jak najlepszej analizie stanu technicznego urządzenia. W tym momencie klient poznaje też wycenę usługi, która zależy od modelu telefonu oraz zakresu prowadzonych prac.

Dlaczego warto wybrać Klinikę Telefonów?

Wymiana baterii iPhone wykonywana jest z użyciem oryginalnych części, na które serwis udziela gwarancji. Niezależnie, czy interesuje Cię wymiana baterii iPhone SE Gdańsk, czy innego modelu w Gdyni, czy Sopocie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego mobilnego serwisu. W zakresie proponowanych klientom usług znajdują się też:

Wszystkich napraw dokonujemy terminowo i rzetelnie. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: