Wymiana wyświetlacza iPhone
Gdynia

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Wymiana wyświetlacza

Awaria ekranu dopadła Cię w najmniej spodziewanym momencie? Wymiana wyświetlacza iPhone Gdańsk w naszym punkcie, to coś, czego potrzebujesz. Odwiedź nasz serwis i przekonaj się, że gdy Twój smartfon odmówi posłuszeństwa, nie musisz od razu kupować nowego. Zapraszamy do naszej Kliniki Telefonów, gdzie tanio, szybko i sprawnie przywrócimy do życia Twoje urządzenie. Wymiana wyświetlacza iPhone Gdynia Trójmiasto nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami, o czym wiedzą nasi klienci. Ty także się o tym przekonaj i w razie usterki ekranu odwiedź nasz punkt.

Wymiana wyświetlacza w iPhone Gdańsk, Gdynia — szybko, sprawnie, profesjonalnie

Wymiana wyświetlacza Iphone X Gdynia to usługa, którą zrealizujesz w naszym punkcie. Niezależnie od tego, jaki model posiadasz, z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc. Dlaczego naprawa wyświetlacza iPhone w naszej klinice to świetna opcja dla mieszkańców Gdyni, Gdańska i całego Trójmiasta?

  • szybki czas realizacji — większość napraw wykonamy od ręki,

  • przystępne ceny usług — dzięki długoletnim współpracom nasza oferta jest bardzo konkurencyjna,

  • oferta dla zabieganych — odbierzemy urządzenie od Ciebie i dokonamy naprawy,

  • 3 miesiące gwarancji na wykonane usługi.

Przekonaj się, jak łatwo możesz przywrócić świetność Twojemu urządzeniu, dzięki naszemu serwisowi i wymianie wyświetlacza iPhone w Gdańsku i Gdyni.

Wymiana wyświetlacza iPhone Trójmiasto — przywróć świetność swojego ekranu

Nie da się użytkować telefonu z uszkodzonym ekranem — w przypadku awarii warto niezwłocznie dokonać naprawy. Odwiedź nasz punkt i przekonaj się, że wymiana wyświetlacza w iPhone w naszej Klinice Telefonów, to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć.

Twój problem z telefonem jest bardziej złożony i potrzebujesz kompleksowej odnowy? Wymiana wyświetlacza w iPhone to jedna z wielu usług, które oferujemy w Trójmieście — sprawdź także:

Zapraszamy do naszego punktu, zlokalizowanego na Wzgórzu Św. Maksymiliana przy przejściu podziemnym SKM w Gdyni. Chętnie zajmiemy się Twoim iPhonem i przywrócimy mu jego sprawność, bo telefony to nasza pasja! Zapraszamy!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: