Samsung Skup Telefonów

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Twój telefon przestał działać? A może po prostu chcesz pozbyć się starego modelu, bo kupiłeś nowy smartfon? W takim razie odwiedź nasz skup telefonów Samsung Gdańsk. Przyjmuje urządzenia zarówno w pełni sprawne, jak i uszkodzone. Dzięki temu szybko pozbędziesz się starego smartfona.

Skup telefonów samsung Gdańsk – jakie telefony przyjmujemy?

Nasz skup telefonów Gdańsk przyjmuje także urządzenia z widocznymi śladami użytkowania. Zanim przyjdziesz do naszego punktu, upewnij się, że Twój telefon nie jest starszy niż 5 lat.

Ponadto kupujemy tylko smartfony wolne od blokad. Nie przyjmujemy sprzętu zakupionego na raty, chyba że zostały one spłacone i jest to potwierdzone. Oferujemy także skup telefonów iPhone oraz innych marek. Dlatego jeśli chcesz pozbyć się starego smartfona, to odwiedź nasz skup – bez względu na markę i model urządzenia.

Skup uszkodzonych telefonów Samsung 

Nasz skup telefonów Samsung przyjmuje także urządzenia uszkodzone, które nie działają. Oferujemy także serwis telefonów Gdynia, dlatego również gdy nie chcesz pozbywać się smartfona, lecz zależy Ci na jego naprawie, to skontaktuj się z nami.

Jaką kwotę otrzymasz za sprzedaż uszkodzonego telefonu Samsung? Wycena każdego modelu jest indywidualna i zależy od stanu urządzenia, oraz skali uszkodzeń. Odwiedź nasz skup telefonów Gdynia, a otrzymasz indywidualną ocenę. Każdy smartfon oceniamy dokładnie przed zakupem, co pozwala rzetelnie wycenić urządzenie.

Prowadzimy nie tylko skup telefonów Samsung, ale także tabletów, w tym modeli uszkodzonych. Dlatego jeśli masz niepotrzebny sprzęt, który tylko zalega w szafkach i chcesz się go pozbyć, to skontaktuj się z nami. Przyjmujemy urządzenia od ręki, dzięki temu szybko pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: