Skup Telefonów Sony
Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

W Klinice Telefonów zapewniamy bezpieczny i uczciwy skup telefonów Sony na terenie Gdańska. W naszej firmie szybko, bez zbędnych negocjacji i problemów pozbędziesz się niepotrzebnego i nieużywanego telefonu marki Sony. Przyjmujemy także uszkodzony sprzęt.

Skup telefonów Sony Gdańsk – dlaczego warto nas wybrać?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Oferujemy:

  • Dokładna wycena – w sposób rzetelny i kompleksowy podchodzimy do wyceny telefonów. 
  • Szybka gotówka – gdy zaakceptujesz warunki, to od razu otrzymasz pieniądze,
  • Przyjazną obsługę klienta – nasi pracownicy zawsze służą pomocą i odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. 

Nasz skup telefonów Sony przyjmuje nie tylko sprawne urządzenia, ale także modele uszkodzone. Wycena zawsze jest oparta o indywidualną ocenę danego modelu.

Telefony Sony Xperia – jakie modele skupujemy?

Przyjmujemy zarówno flagowe modele, takie jak Sony Xperia 1, jak i urządzenia ze średniej półki m.in. Sony Xperia 10. Z chęcią skupujemy także telefony budżetowe. Jednocześnie, żeby sprzedać u nas telefon, musi on spełniać kilka warunków.

Po pierwsze przyjmujemy modele nie starsze niż 5 lat. Urządzenia nie posiadać blokad operatora oraz być spłacone (gdy zostały wzięte na raty). Natomiast przyjmujemy także urządzenia uszkodzone. Dlatego jeśli chcesz pozbyć się nieużywanego smartfona Sony, to odwiedź nasz skup telefonów Gdynia

Nie chcesz pozbywać się swojego smartfonu, tylko go naprawić? W takim razie zapoznaj się z tym, co ma do zaproponowania nasz serwis telefonów Gdyniaprzeprowadzamy kompleksowe naprawy sprzętu. Usuwamy zarówno drobne, jak i większe usterki. A jeśli uznasz, że naprawa jest nieopłacalna, to od razu możesz pozbyć się telefonu.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: