Skup telefonów Huawei
Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Skup telefonów Huawei w Klinice telefonów to miejsce, w którym szybko i bez zbędnych formalności pozbędziesz się starego modelu. Skupujemy modele od ręki, dzięki temu jeszcze tego samego dnia otrzymasz wycenę i jeśli ją zaakceptujesz, to natychmiast wypłacimy Ci gotówkę do ręki. Prosto, szybko i wygodnie – odwiedź nasz sklep telefonów Huawei Gdynia.

Korzyści ze Skupu Telefonów Huawei w Klinice Telefonów

Nasz sklep telefonów Huawei Gdańsk przyjmuje także uszkodzony sprzęt. To doskonała propozycja dla osób, które chcą pozbyć się np. smartfona z rozbitym wyświetlaczem, obudową lub niedziałającym głośnikiem. Odwiedź nasz skup telefonów Gdynia i otrzymaj błyskawiczną wycenę. Do każdego urządzenia podchodzimy indywidualnie. Poniżej prezentujemy główne korzyści:

  • szybka i konkurencyjna wycena telefonu,
  • sprawdzenie stanu technicznego urządzenia przez profesjonalnych serwisantów,
  • wygodne i bezpieczne transakcje,
  • profesjonalna obsługa i doradztwo.

A co jeśli masz uszkodzony model i chcesz jedynie naprawić smartfon? Prowadzimy także serwis telefonów Gdynia. W naszej firmie naprawimy Twój smartfon i przywrócimy o do życia.

Dlaczego warto wybrać skup telefonów w Klinice Telefonów?

Klinika Telefonów to marka, w której do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy najwyższej jakości obsługę. Kupujemy telefony, które nie są starsze niż 5 lat. Ponadto sprzęt, który sprzedajesz, nie może posiadać blokady operatora.

Ze względów bezpieczeństwa nie przyjmujemy także sprzętu, który został kupiony na raty. Chyba, że posiadasz potwierdzenie spłacenia rat. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz pozbyć się swojego smartfona, to odwiedź nasz skup telefonów Huawei Gdynia lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Szybko odpowiemy na Twoje pytania.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: