Skup Iphone
Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Zalegają Ci stare telefony w szufladzie? Skup iPhone w Gdyni to coś właśnie dla Ciebie! Nie tylko pozbędziesz się niechcianych przedmiotów, ale także zyskasz pieniądze oraz miejsce na nowe gadżety! Oprócz tych zalet można do nich z łatwością dodać ekologiczność, do której się przyczynisz. Jak wiadomo, urządzenia elektroniczne posiadają w sobie między innymi baterie ze szkodliwymi substancjami chemicznymi oraz inne metale ciężkie. Oddając je w odpowiednie miejsce, będziesz mieć pewność, że nie trafią na wysypisko śmieci i do środowiska, gdzie mogłyby skazić wody powierzchniowe. Sprawdź, jakie dokładnie iPhone możesz oddać do skupu w Trójmieście.

Skup telefonów iPhone Gdańsk

Jako wieloletni zakład, w którym naprawiamy uszkodzone telefony, oferujemy także skup iPhone w całym Trójmieście. Niezależnie od tego, czy są one sprawne, czy nie, sprawdzamy urządzenia i wystawiamy korzystną ofertę dla klienta. Sprawdź, czy nie masz w swoim domu zalegających telefonów, które spełniają następujące wymogi:

  • nie mają żadnych blokad od operatora,
  • jeśli zostały wzięte na raty, będziesz potrzebować potwierdzenia ich spłacenia,
  • w przypadku iPhone bardzo ważny jest brak blokady iCloud,
  • nie są starsze niż 5 lat i jesteś w stanie to udowodnić na przykład dowodem zakupu.

Działamy na terenie całego Trójmiasta, tj. w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Po znalezieniu sprzętu u siebie, który nadaje się do skupu według powyższych wymagań, znajdź nasz najbliższy punkt i udaj się z telefonem.

Dlaczego warto korzystać ze skupu iPhone w Gdańsku?

Skup telefonów Gdańsk oferuje bardzo dobre warunki i korzyści dla klientów. Po przekazaniu uszkodzonego telefonu, który nie będzie używany przez dotychczasowego właściciela można zyskać miejsce w domu oraz środki pieniężne na inne przyjemności. Oddając sprzęt w odpowiednie miejsce, zapobiegamy możliwości znalezienia się ich na wysypisku śmieci, które nie jest miejscem na przechowywanie ciężkich metali, które zawarte są w bateriach.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: