Skup Telefonów Xiaomi
Gdynia - Gdańsk - Sopot

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Xiaomi to marka, która od lat jest znana i ceniona przez Polaków. Posiadasz nieużywany smartfon tego producenta? W takim razie odwiedź nasz skup telefonów Xiaomi Gdańsk. Otrzymasz szybką i uczciwą wycenę i jeszcze tego samego dnia pozbędziesz się niepotrzebnego urządzenia.

Skup telefonów Xiaomi Gdańsk – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza firma działa w wielu miejscowościach, nie tylko na terenie Gdańska. Oferujemy także skup telefonów Gdynia. Naszym klientom oferujemy szybką wycenę. Sprawdzamy dokładnie stan telefonu – zarówno wizualny, jak i techniczny. Dzięki temu możemy uczciwie i korzystnie wycenić urządzenie.

Posiadamy duże doświadczenie i znamy realia rynku, dlatego wiemy, ile są warte telefony używane. Korzystając z naszych usług, nie musisz na własną rękę kontaktować się z kupującymi i zarządzać aukcją. Od ręki pozbędziesz się niepotrzebnych urządzeń. Oferujemy nie tylko skup telefonów Xiaomi, ale także innych marek. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się skup telefonów iPhone.

Jakie smartfony Xiaomi przyjmujemy?

Nasz skup telefonów Xiaomi wycenia zarówno urządzenia nowe, używane, jak i uszkodzone. Jednocześnie kupujemy tylko modele bez blokad operatora. Ponadto nie przyjmujemy urządzeń zakupionych na raty, chyba że dostarczysz potwierdzenie spłaty wszystkich rat.

Dodatkowo kupujemy smartfony Xiaomi, które są nie starsze niż 5 lat. Podczas sprzedaży warto mieć ze sobą dowód zakupu, jednocześnie nie jest on wymagany. Prowadzimy także serwis telefonów Gdynia, dlatego jeśli twój smartfon przestał działać, a jednocześnie nie chcesz się go pozbywać, to zapraszamy do kontaktu.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

4

Wysyłamy kosztorys naprawy

Na Twój adres email wysyłamy kosztorys naprawy telefonu komórkowego w Gdyni. Uwzględniamy, jakie części należy wymienić i dlaczego. Nie ukrywamy przed Tobą żadnych kosztów.

5

Naprawiamy i testujemy

Po zatwierdzeniu przez Ciebie kosztorysu naprawiamy telefon w serwisie w Gdyni. Po naprawie badamy stan urządzenia, wykonując zgodne z procedurą testy. Sprawdzamy, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

6

Dzwonimy, aby umówić się na przekazanie urządzenia i oddajemy Twoje w pełni sprawne urządzenie

W ustalonym telefonicznie terminie oddajemy urządzenie. Na wykonaną naprawę telefonu w Gdyni i wymienione części masz 3-miesięczną gwarancję. Odwiedź serwis telefonów w Trójmieście i ciesz się działającym urządzeniem!

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: