Etui na telefon

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Twój telefon zasługuje na najlepszą ochronę. Taką możesz zapewnić, wybierając odpowiednie etui na telefon. Stosując etui, ochronisz telefon przed uszkodzeniami, nieestetycznymi zarysowaniami, zabrudzeniami, a nawet przed wyblaknięciem i ścieraniem się napisów. Co więcej, dzięki etui na telefon wzmocnisz jego ochronę, zachowasz idealny wygląd i przedłużysz żywotność.

W Klinice Telefonów oferujemy wysokiej jakości akcesoria do telefonów wszystkich wiodących marek. W tym etui ochronne, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem stylu, jak i funkcjonalności.

Jakie etui na telefon oferujemy?

W Klinice Telefonów czeka na Ciebie szeroki wybór etui na telefon. Bez względu na to, czy posiadasz najnowszy flagowy smartfon Samsunga, czy starszy model iPhone’a, u nas znajdziesz etui pasujące do Twojego modelu. Oferujemy m.in.:

  • etui na telefon Samsung, w tym etui Samsung A51,
  • etui na telefon Huawei,
  • etui Xiaomi Redmi Note 9 i pozostałe modele,
  • etui na iPhone’a,
  • oraz etui na telefon wielu innych modeli smartfonów i telefonów.

Odwiedź nasz punkt, który znajduje się w Gdyni w przejściu podziemnym przy SKM box nr 2 i sam przekonaj się o wysokiej jakości oferowanych przez nas etui na telefon.

Case na telefon – szeroki wybór i atrakcyjne ceny

Szukasz etui na telefon, które przyciągnie uwagę? Odwiedź nasz punkt i wybierz etui, które nie tylko zabezpieczy telefon, ale też będzie wyrazem Twojego stylu. Oferujemy etui na telefon w atrakcyjnych cenach, różnorodnych wzorach, kolorach i teksturach. U nas znajdziesz również subtelne przezroczyste silikonowe etui na iPhone’a.

Klinika Telefonów i serwis telefonów

Nie czekaj i odwiedź naszą Klinikę Telefonów! Czekamy na Ciebie z szeroką ofertą etui na telefon i pozostałych akcesoriów. U nas kupisz m.in. kable, ładowarki, folie hydrożelowe, szkła hartowane i powerbanki.

Jeśli jesteś na terenie Gdyni i masz problem ze swoim smartfonem lub telefonem, koniecznie przyjdź do naszego punktu. Oferujemy również serwis telefonów Gdynia.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: