Kable do telefonów

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Potrzebujesz nowego przewodu, np. do ładowania? Zapraszamy do Kliniki Telefonów! Oferujemy szeroki wybór akcesoriów, takich jak kabel USB C, przeznaczonych do różnych modeli smartfonów. To nowe, dobrej jakości przewody, które będą długo Ci służyć. Nasz punkt znajduje się przy stacji SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, więc możesz odwiedzić nas po drodze do pracy czy na zakupy w pobliskiej galerii handlowej.

Kabel USB C i inne przewody do telefonów

Twój kabel typu C przestał działać? To się zdarza – w przypadku przewodów nie trudno o uszkodzenia mechaniczne. Często okazuje się też, że jeden kabel na gospodarstwo domowe to za mało – kolejki do ładowania są mocno uciążliwe. W sytuacjach tego typu z pomocą przychodzi Klinika Telefonów. W naszym salonie kupisz m.in.:

  • kabel do iPhone’a,
  • kable do telefonów Samsung, Huawei, SONY czy Xiaomi,
  • kabel do drukarki.

Posiadamy w ofercie uniwersalne przewody do różnego typu sprzętów, np. kabel mini USB czy USB typu C. Z łatwością znajdziesz więc produkt, który będzie pasował do Twojego urządzenia.

Nie wiesz, jaki kabel będzie odpowiedni do danego sprzętu? Pomożemy – nasz zespół chętnie doradzi Ci w zakupach.

Klinika Telefonów – kable USB, różnego rodzaju akcesoria i wiele więcej

Chcesz zapewnić swojemu urządzeniu jak najlepszą ochronę przed uszkodzeniami? A może zależy Ci na zwiększeniu jego funkcjonalności? W naszym salonie dostępne są kable USB, a także inne akcesoria do telefonów. Asortyment obejmuje m.in. obudowy i etui, folie hydrożelowe, powerbanki i słuchawki. Dzięki Klinice Telefonów nie musisz odwiedzać kilku miejsc, by zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne akcesoria.

Ponadto działamy jako:

Możesz więc kupić kabel USB C i inne akcesoria przy okazji wymiany wyświetlacza, baterii czy sprzedaży starego smartfona. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: