Powerbank

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Twój smartfon często rozładowuje się, gdy jesteś poza domem? W takim razie przyda Ci się powerbank – przenośne urządzenie służące do ładowania telefonów i innych sprzętów. W naszym salonie znajdziesz modele o różnych pojemnościach baterii, więc bez problemu dobierzesz produkt do swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do Kliniki Telefonów!Powerbanki – szeroki wybór produktów

Powerbanki to przydatne akcesoria, które warto mieć zawsze pod ręką, zwłaszcza w przypadku telefonów ze słabą kondycją baterii. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu unikniesz ryzyka, że będąc poza domem stracisz dostęp do kontaktów, wiadomości i nie będziesz w stanie nigdzie zadzwonić. Mini powerbank nie zajmuje dużo miejsca, więc możesz nosić go w torebce, plecaku czy torbie na laptopa. Warto zabierać go ze sobą również na wakacje, by nie stracić dostępu do sieci i GPS-a w obcym miejscu.

W Klinice Telefonów kupisz:

  • power bank 10000mah,
  • powerbank 20000mah,
  • power bank 30000mah,
  • power bank 50000mah.

Są to urządzenia przeznaczone do ładowania telefonów różnych producentów. Oferta obejmuje m.in. power bank Samsung i power bank Xiaomi. Chętnie doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

Pamiętaj, że powerbank o odpowiedniej mocy sprawdzi się nie tylko do ładowania telefonu, ale także innych sprzętów, takich jak bezprzewodowy głośnik, tablet czy czytnik e-booków. To wielofunkcyjne urządzenie, które może uratować Cię w wielu sytuacjach.

Kup powerbanka i inne akcesoria w jednym miejscu

W naszym salonie znajdziesz szeroki wybór powerbanków, a także inne akcesoria do telefonów. Sprzedajemy m.in. ładowarki, szkła hartowane, folie hydrożelowe i karty pamięci. Twój smartfon uległ usterce? A może chcesz pozbyć się starego urządzenia? W tym zakresie również możesz na nas liczyć. Klinika Telefonów to sprawdzony serwis telefonów Gdynia oraz skup nowych i używanych sprzętów.

Gdzie można nas znaleźć? Czekamy na Ciebie tuż obok stacji SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana. Trafisz do nas bez problemu!

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: