Ładowarki do telefonów

Ciesz się sprawnym urządzeniem na nowo 🙂

Masz dość długiego oczekiwania na naładowanie baterii w smartfonie? Skorzystaj z naszej oferty! W Klinice Telefonów dostępne są ładowarki do telefonów różnych producentów: Samsung, Xiaomi, LG czy Huawei. Oferujemy modele szybko ładujące, które świetnie sprawdzają się w awaryjnych sytuacjach i zwiększają komfort użytkowania urządzenia. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Gdyni.

Szybko ładujące ładowarki do telefonów – nie tylko dla zabieganych

Wyobraź sobie, że musisz zbierać się na ważne spotkanie, a pasek baterii w Twoim telefonie świeci się na czerwono. Świetnym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest szybka ładowarka do telefonu, czyli jeden z oferowanych przez nas produktów. Dzięki akcesoriom tego typu sprzęt ładuje się sprawnie i nie trzeba długo czekać, by uzyskać wysoki procent baterii. Ładowarki szybko ładujące to dobry wybór dla zabieganych osób, ale doceni je każdy użytkownik smartfona. W końcu nikt nie lubi czekać w nieskończoność, aż jego sprzęt będzie gotowy do działania.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak szybka ładowarka do telefonu Samsung, ale sprzedajemy też akcesoria do urządzeń innych producentów. Często podróżujesz autem? W takim razie przyda Ci się również ładowarka samochodowa do telefonu, dzięki której naładujesz urządzenie podczas jazdy.

Ładowarki szybko ładujące i inne przydatne akcesoria do telefonów

Ładowarka do telefonu Samsung, etui na iPhone’a, a może nowe słuchawki? W naszym salonie znajdziesz różnego rodzaju akcesoria do telefonów. Oprócz tego oferujemy inne usługi – działamy jako skup i serwis telefonów Gdynia. Odkupimy od Ciebie nowe lub używane urządzenie, a w razie potrzeby naprawimy Twój sprzęt.

Klinika Telefonów znajduje się przy stacji SKM Wzgórze Św. Maksymiliana w Gdyni. Odwiedź nas, gdy będziesz w okolicy, i sprawdź, jakie ładowarki do telefonów oraz akcesoria są dostępne na miejscu. W razie wątpliwości dotyczących zakupu możesz liczyć na naszą pomoc.

Poinformujemy Cię od razu o czasie naprawy telefonu w Trójmieście. Większość usterek eliminujemy na miejscu.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami oferujemy niskie ceny serwisu telefonów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przy utrzymaniu najwyższej jakości materiałów.
W Klinice czekają na Ciebie wszystkie akcesoria GSM: kable, ładowarki, szkła hartowane, etui, powerbanki itd.

Jak wygląda serwis mobilny?

1

Umawiasz wizytę

Dzwonisz pod nasz numer lub rejestrujesz wizytę za pomocą formularza w zakładce kontakt.

2

Przyjeżdżamy do Ciebie i zabieramy urządzenie do Kliniki Telefonów

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia urządzenia. Po jego okazaniu zabieramy sprzęt do serwisu telefonów w Gdyni.

3

Dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia

Dokonujemy przeglądu sprzętu pod kątem zgłoszonej usterki. Sporządzamy też dokumentację telefonu w serwisie w Trójmieście.

Serwisujemy urządzenia producentów, takich jak: